Plavecké Finále: Závody a Vysvědčení pro 3. a 4. Ročník

11/06/2024

V pondělí zažili žáci 3. a 4. ročníku vzrušující závěr svého plaveckého výcviku. Během poslední hodiny se konaly plavecké závody, ve kterých děti předvedly, jak moc se během výcviku zlepšily. Atmosféra byla plná napětí a nadšení, jak spolužáci povzbuzovali své kamarády k nejlepším výkonům.

Po závodech následovalo slavnostní předání „mokrých vysvědčení“. Každý žák obdržel ocenění za svou píli a pokroky v plavání. Děti byly nadšené a hrdé na své úspěchy, což se odráželo v jejich rozzářených tvářích a radostném smíchu.

Instruktoři plavání ocenili nejen výkony dětí, ale také jejich odhodlání a radost ze sportu. Mnozí žáci si z výcviku odnesli nové přátele a nezapomenutelné zážitky.

Plavecký výcvik pro 3. a 4. ročník byl skvělou příležitostí, jak si děti mohly zlepšit své plavecké dovednosti a zažít spoustu legrace. Děkujeme všem instruktorům za jejich trpělivost a profesionální přístup.

Rubriky: