Festival poezie a přednesu „Seifertovy Kralupy 2024“

12/06/2024

Dne 12. června 2024 se konal 29. ročník festivalu poezie a přednesu „Seifertovy Kralupy“. Tento významný kulturní festival, který každoročně přitahuje milovníky poezie z celé republiky, byl pro naši školu mimořádně úspěšný. Naši školu zde reprezentovaly dvě talentované žákyně ze třetího a čtvrtého ročníku. Obě dosáhly vynikajících výsledků a umístily se na prvních dvou místech ve své kategorii. První místo získala žákyně třetího ročníku, druhé místo patří žákyni čtvrtého ročníku. Recitovaly dvě básně, z nichž jedna pocházela od Jaroslava Seiferta a druhá od jiného významného autora. Jejich výkony okouzlily porotu i publikum. Děkujeme našim žákyním za skvělou reprezentaci školy a za jejich vynikající výkony. Poděkování patří také učitelům a rodičům, kteří je podporovali a připravovali. Tento úspěch je důkazem jejich talentu, píle a oddanosti k literatuře. Jsme hrdí, že jsme mohli být součástí této významné kulturní události a těšíme se na další ročníky.

Rubriky: