Halloween 2018

02/11/2018

Halloween 2018
Poslední říjnový čtvrtek proběhlo v naší škole již tradiční Halloweenské setkání masek.
Pro žáky ze školy i školky byly připravené nejrůznější aktivity, jako výroba bubáků z popcornu, skládáni puzzle, překážková dráha venku i v tělocvičně. Nechyběla ani každoroční soutěž o nejkrásnější dýni, které se tento rok zúčastnilo na 40 soutěžících. Celou akci zakončil lampiónový průvod, po kterém žáci prvního a pátého ročníku přenocovali ve škole, kde je ještě čekala noční strašidelná bojovka. K povedenému odpoledni přispělo i pěkné počasí, které nám umožnilo strávit většinu času venku na školní zahradě. A když na někoho přišla zima nebo chuť na něco dobrého, byl tu pro něj k dispozici dobročinný bufet, kde si každý mohl dát výborné buchty a koláče napečené školním sborem a přáteli školy a k tomu ještě přispět na dobrou věc. Veškerý výtěžek byl předán na veřejnou sbírku. Celkem jsme díky všem, kteří si dali něco na zub, vybrali 9 300Kč. Za to vám děkujeme. A děkujeme i za příjemně strávené odpoledne a za rok se na vás opět těšíme.