První školní týden prvňáčků

08/09/2023

Naši nejmladší školáci mají za sebou krásný první týden ve škole, ve kterém na ně čekalo mnoho zážitků. Po slavnostním zahájení školního roku je hned druhý den čekal seznamovací piknik s ostatními spolužáky, na kterém měli příležitost poznat spolužáky z vyšších ročníků, paní učitelky a vychovatelky. Zahráli si spoustu her a seznámili se se školním prostředí. Ve čtvrtek se plavili na lodi po Vltavě a dokonce si vyzkoušeli i kormidlování lodi. V pátek všichni dorazili do školy krásně upravení, protože je čekalo fotografování do Mladé fronty DNES. Po zbytek vyučování pak vyrazili poznávat okolí školy. Od příštího týdne je již čeká učení a také plavecký výcvik, na který se všichni moc těší. 

Jak se jim tento týden ve škole líbilo? To posuďte sami v naší fotogalerii níže.