Koronaprázdniny aneb učíme se doma

04/05/2020

Březen – za kamna vlezem, duben – ještě tam budem. Stará česká pranostika se nám tento rok vyplnila v trochu jiném smyslu, za to ale do slova a do puntíku. Po jarních prázdninách se žáci ve svých lavicích dlouho neohřáli. Druhé březnové úterý nás všechny zaskočila zpráva, že škola bude kvůli pandemii, která se šíří ve světě, uzavřena. S nezvyklou situací jsme si díky spolupráci a vzájemné komunikaci žáků, rodičů a učitelů poradili na jedničku. Žáci se snaží samostatně doma pracovat a zodpovědně plní úkoly a výzvy, které od svých paní učitelek dostávají. V tomto ohledu patří velké poděkování rodičům, kteří se svým dětem snaží situaci ulehčit, jak to je jen možné. Nyní po téměř dvou měsících v režimu dálkové výuky se konečně můžeme začít těšit, že se do školy vrátíme alespoň v omezeném režimu.
Jak se učíme a čím se v této době doma bavíme? To zjistíte ve fotogalerii.